Urząd Miasta

Urząd Miasta
miasto na prawach powiatu Gorzów Wielkopolski

Strona WWW www.gorzow.pl
E-mail boi@um.gorzow.pl
Adres 66-400 Gorzów Wlkp
Sikorskiego 3-4
Telefon 095 7355830
Fax 095 7355830Dzisiejszy Gorzów jest miastem, które odgrywa bardzo ważną rolę na mapie zachodniej Polski. Jako główny ośrodek gospodarczy województwa lubuskiego charakteryzuje się dobrze rozwiniętym przemysłem, zwłaszcza chemicznym, elektrotechnicznym, farmaceutycznym i maszynowym, budownictwem oraz handlem. 

Rozwojowi gospodarczemu sprzyja stworzony w mieście dobry klimat dla inwestorów, aktywność władz samorządowych oraz instytucji promujących i wspierających działalność gospodarczą. W sferze obsługi biznesu działa w Gorzowie blisko 30 oddziałów i filii różnych banków oraz wiele firm doradczych, ubezpieczeniowych i reklamowych. W mieście organizowanych jest wiele imprez gospodarczych, m.in. Targi Funduszy Europejskich, Gorzowskie Prezentacje Innowacji, czy Lubuskie Targi Nieruchomości i Inwestycji, a wiele spośród działających tu podmiotów gospodarczych szczyci się posiadaniem europejskich certyfikatów jakości.

Gorzów jest największym ośrodkiem Euroregionu Pro Europa Viadrina, współpracuje na wielu płaszczyznach z partnerami zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi.


oferty inwestycyjne na :

zobacz ofertyWybierz region

Szukaj

 
Przeglądaj alfabetycznie>>

© 2009 - 2020 wrotapolski.eu wszelkie prawa zastrzeżone